top of page

Онлайн-круглий стіл

Коли ми, християни, не відповідаємо на виклики - приходять загрози, бо “Природа не терпить порожнечі” “Святе місце порожнім не буває”; коли світло не світить, а сіль не солить, не відповідають на потреби і запити народу й особистості, вочевидь, що на них дає відповідь пітьма.


Також, коли ми, християни, не бачимо можливостей в загрозах, пітьма бере ініціативу автоматично, бо темрява - це відсутність світла: там де не утверджуються праведність, мир і радість у Дусі Святому - там зміцнюється протилежне: беззаконня, війни та хвороби. Коли церква дрімає - народи страждають (воюють, хворіють), коли ж церква пильнує пробуджується - народи відроджуються і квітнуть!


Тому нам, християнам, важливо ясно зрозуміти й описати сучасні виклики і загрози, щоб відповісти на них відповідно до їх масштабу і, побачивши можливості, створити комплексну програму виходу з кризи українського християнства і, як результат, всієї України.

Мета круглого столу: зібрати з усієї України християн-однодумців з активною молитовною та громадянською позицією для проведення “Національного форуму християнської єдності” програма Форуму;


Завдання круглого столу: вивчивши думки його учасників, започаткувати створення національної комплексної програми виходу з кризи, а саме, дати місце молитві й праці, спрямованих на вихід з моральної кризи: з постійного неконтрольованого розвитку гріха в Україні.

Реєстрація учасника круглого столу “Сучасний стан христианства і України”

bottom of page