«Молимось і працюємо системно і методично. Закони і правила нікого не зроблять досканалими, але закон веде нас до Христа. Правіла від Бога ведуть до Бога» 

ПІСТ І МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ 

НАШІ ПРАВИЛА

Для молитовного партнера перші п’ять правил:

 

1. МОЛИТЬСЯ щодня в єдності з усіма: о 8:30 або 21:00 за Україну по  молитовним цілям, "лайкає" публікацію того, хто у пості і коментує її.

2. СТОЇТЬ щотижня в пості, у певний день тижня, шукає Божої волі, посилюючи молитву постом, щоб не просто молитися, але знаходити Господа и мати одкровення від Нього.

 

3. ПУБЛІКУЄ щотижня, в день свого поста, заклик до молитви по молитовним цілям, в групі Фейсбук «Піст і молитва за Україну».

 

4. БЕРЕ УЧАСТЬ по можливості і по бажанню щосуботи бере участь у молитовному заході молитовних партнерів «Посту і молити за Україну», через Google Hangouts.

 

5. ПІДТРИМУЄ по можливості і по бажанню, бере участь у праці Всеукраїнського Благодійного Фонду «Основа поколінь України», який створеного молитовниками «Посту і молитви за Україну».

 

Для тих хто бажає не тільки молитися але і трудитися, у додаток до перших п’яти наступні п’ять правил:

 

6. ПРАЦЮЄ – не тільки молиться, але і працює у напрямку молитв: приєднується до участі в роботі Всеукраїнського Благодійного Фонду «Основа поколінь України».

 

7. БЕРЕ УЧАСТЬ щосуботи у веб-засіданні Молитовної Ради «Посту і молитви за Україну», з молитовних та організаційних питань.

 

8. РОСТЕ ЯКІСНО: цілеполагає, планує, аналізує, звітує перед Господом і командою.

 

9. РОСТЕ КІЛЬКІСНО, має молитовних партнерів, вірних, які і інших можуть навчити.

 

10. КОРИСТУЄТЬСЯ всіма функціями Google додатків, перш за все: (Google Пошта, Google Диск, Google Документи, Google Hangouts).

.