ПІСТ І МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ 

"І, вернувшись до учнів, знайшов їх, що спали, і промовив Петрові: Отак, не змогли ви й однієї години попильнувати зо Мною?" (Матв.26:40)

"Пильнуйте й моліться, щоб не впасти на спробу, бадьорий бо дух, але немічне тіло" (Матв.26:41)

НАША ПОЗИЦІЯ І ДИСПОЗИЦІЯ

"Піст і молитва за Україну" - це унікальний молитовний рух!
 
Це самоорганізована група християн з різних церков і конфесій, без зовнішнього управління і єдиного керівництва, без прихованих цілей і таємного фінансування! Яка стоїть на Слові, в пості і молитві за Україну за певними, узгодженими усіма учасниками,
молитовними цілями, з 26 лютого 2017 р., щодня.
 
Актуальність такої молитви в тому, що духовна атмосфера в Україні дуже складна і вимагає не ситуативних молитовних сплесків і розрізнених молитов по домівках, церквах і містах України, але єдиної, систематичної і методичної молитви посиленою постом, до перемоги! Постійної, щоденної участі молитовників всіх областей і міст України!
 
Унікальність даного молитовного руху в тому, що зараз в Україні немає постійно діючої молитви і посту, які б щодня в один час, в одному місці, в одні цілі об'єднувала молитовників битися в молитві за Україну до перемоги! І не тільки для молитви, а й для роботи на конкретний результат, так як молитва, як і віра без діл мертва.
 
Розуміючи, що першопричиною того, що відбувається в матеріальному світі є духовний світ - ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти духів злоби піднебесних! У цьому ми бачимо величезну важливість об'єднання молитовників України, тих що не просто моляться, а справжніх заступників, воїнів Христових, для руйнування твердинь і повалення задумів сил темряви!
 
Бачачи, що духовні причини того, що відбувається в Україні ігноруються, а причини моральної кризи, яка прогресувала в Україні до 2013 р., та переросла в революцію і в війну не вивчаються, і не розглядаються на належному духовному та науковому рівні! Ми розуміємо, що це означає: якщо діагноз не встановлений, то хвороба прогресуватиме. І ми молимося і працюємо, що б її зупинити!

Багато хто чекає кінця світу, а ми чекаємо кінця темряви! У сучасному глобалізованому світі все взаємопов'язано і неможливо домогтися миру тільки в одній країні, що відбувається в світі стосується всіх! І так як через війни і катаклізми все йде до великого пробудження християнства по всьому світу, до духовного відродження народів і до великої жниви останнього часу, ми молимося не тільки за Україну але й за припинення воєн в усьому світі, прийшов час виповниться Божому пророцтву Ісайя 2:4!

 

І головне! Як виявилося, ми шукали миру Україні, а знайшли більш близькі стосунки з Богом! Дисципліна і організованість в молитві виховує і проявляє вірність, яка завжди, скрізь і для всіх дуже важлива! Бог завжди шукає вірних: «Шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його» (Іез.22: 30).
 
І в Україні знайшов!
 
Ми кожен день стоїмо в пості і молитві, що б приготувати дорогу для Господа, що б Божий мир, Божа праведність і радість у Дусі Святім наповняли наші серця, наші сім'ї, наші міста, нашу рідну Україну! І що б Божа любов, сяяла через нашу Україну, через наш врятований народ всьому світу!
В ім'я Ісуса Христа.
Амінь!