ПІСТ І МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ 

«Шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його...» (Єзекіїль 22:30)


                               

 

1. ЗА ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ та ЕПІДЕМІЇ: За припинення війни та епідемії за принципом морального оздоровлення, який нам (християнам) відкритий у 2Хронік 7:14 “І впокоряться люди Мої (аналіз), що над ними кличеться Ім'я Моє, і помоляться (покаяння), і будуть шукати Ім'я Мого (висновок), і повернуть зо злих своїх доріг (створити достойний плід покаяння - виправлення шляхів), то Я вислухаю з Небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!”.

2. ЗА ВОРОГІВ:  "А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує" (Матвія 5:44-48).

3. ЗА ПРОБУДЖЕННЯ ХРИСТИЯНСТВА: За пробудження і єдність християнства України (православних, католиків, протестантів), єдність як консолідацію в служінні українському народу в виконанні своєї місії відповідно до Матвія 28:19,20. (Єдність не плутати з екуменізмом)!

4. ЗА ВІДРОДЖЕННЯ НАРОДУ: За духовне відродження українського народу! «Бог хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди» (1Тим.2:4).

5. ЗА ВЛАДИ УКРАЇНИ: за праведних людей у владі і за праведну Україну (1-е Тимофію 2:1-3; Даниїл 2:44 та 7:27; Пс.149:8,9; Приповісті 14:34).

6. ЗА БОЖИЙ МИР У ВСЬОМУ СВІТІ: За виконання пророцтва Ісая 2:2-4 і припинення воєн в світі - ми не чекаємо кінця світу, ми чекаємо кінця темряви і працюємо для кінця темряви в душах, в серцях, в народах, виконуючи свою місію: повеління Господа навчити народи (Матвія 28:19,20)!

7. ЗА ІЗРАЇЛЬ:  "Господь поблагослови Ізраїлевих синів, і стережи їх! Засяй Господь на синів Ізраїлевих лицем Своїм, і будь милостивий до них! Зверни Господь, будь ласка, на них лице Своє, і дай ім мир!" (Числа 6:23-26)

8. ЗА МОЛИТВУ І ПРАЦЮ: За Всеукраїнський Благодійний Фонд «Основа поколінь України» - не тільки молимось але і працюємо! Молимо: за керівника Фонду. Дякуємо Господу за створення Громадянського Руху Християнської Єдностоі і просимо благословіння для консолідації християнства України в реалізації нашої загальнохристиянської місії в Україні (Матвія 28:19,20)! Праця: www.prayforukraine.org

9. ЗА РОЗВИТОК ПОСТУ І МОЛИТВИ: За якісний і кількісний ріст молитовників "будівельників" молитовної стіни України (Неемія 4:19,20), за Проект "Молитво-мобіль" (молитва в кожному місті України").

10. ЗА МОЛИТОВНИКІВ ЗА ПАРТНЕРІВ І ЗА ЇХ СІМ'Ї:  "Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих" (Ефесян 6:18).

МОЛИТОВНІ ЦІЛІ:

«В одному місці, в один час, в одні цілі - молимося і працюємо - тому що віра без діл мертва»

МОЛИТОВНА СТОРОЖА
Заступницька молитва за Україниу кожну годину

Дні місяця для молитви

за область:

 

1. Вінницька область.

2. Волинська область.

3. Дніпропетровська область.

4. Донецька область.

5. Житомирська область.

6. Закарпатська область.

7. Запорізька область.

8. Івано-Франківська область.

9. Київська область.

10. Кіровоградська область.

11. Луганська область.

12. Львівська область.

13. Миколаївська область.

14. Одеська область.

15. Полтавська область.

16. Рівненська область.

17. Сумська область.

18. Тернопільська область.

19. Харківська область.

20. Херсонська область.

21. Хмельницька область.

22. Черкаська область.

23. Чернігівська область.

24. Чернівецька обл.

25. Крим.

МОЛИМОСЬ І ПРАЦЮЕМО:

Всекраїнський Круглий стіл "Християнська єдність"

Переше засідання - Львів, 27 лютого 2020 детальніше...