ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-КРУГЛИЙ СТІЛ “ХРИСТИЯНСЬКА ЄДНІСТЬ”

Даний круглий стіл проходить в рамках підготовки до Національного Форуму Християнської Єдності”

Тема онлайн-круглого столу: “Виклики та загрози, що стоять перед християнством України і вихід з кризи”

Коли ми, християни, не відповідаємо на виклики - приходять загрози, бо “Природа не терпить порожнечі” “Святе місце порожнім не буває”; коли світло не світить, а сіль не солить, не відповідають на потреби і запити народу й особистості, вочевидь, що на них дає відповідь пітьма.

Також, коли ми, християни, не бачимо можливостей в загрозах, пітьма бере ініціативу автоматично, бо темрява - це відсутність світла: там де не утверджуються праведність, мир і радість у Дусі Святому - там зміцнюється протилежне: беззаконня, війни та хвороби. Коли церква дрімає - народи страждають (воюють, хворіють), коли ж церква пильнує пробуджується - народи відроджуються і квітнуть!


Тому нам, християнам, важливо ясно зрозуміти й описати сучасні виклики
і загрози, щоб відповісти на них відповідно до їх масштабу і, побачивши
можливості, створити комплексну програму виходу з кризи українського
християнства і, як результат, всієї України.

Місце проведення:

Онлайн у кожному обласному центрі України.

Дата проведення:

До 14 лютого 2022 року.

Аудиторія круглого столу (до 12 осіб):

Християни (православні, католики, протестанти, євангельські християни): науковці, педагоги, керівники громадських організацій, партій, діячі культури, політики, державні службовці, бізнесмени, аграрії, економісти, судді, юристи, адвокати, керівники ЗМІ, журналісти, капелани, військовослужбовці.

Мета круглого столу:

Зібрати з усієї України християн-однодумців з активною молитовною та громадянською позицією для проведення “Національного форуму християнської єдності” програма Форуму;

Завдання круглого столу:

Вивчивши думки його учасників, започаткувати створення національної комплексної програми виходу з кризи, а саме, дати місце молитві й праці, спрямованих на вихід з моральної кризи: з постійного неконтрольованого розвитку гріха в Україні.

Участь у заході:

Для участі треба заповнити Анкету за посиланням.

Результатом роботи круглого столу буде:

1. Резолюція (по можливості не більше як на один лист А4, Times NewRoman - 14) - дуже важливо почути лаконічні думки християн з кожної області України (буде створено збірку Резолюцій з усіх областей, на основі яких буде вироблено єдину резолюцію Форуму);

2. Створення концепції програми виходу з кризи;

3. Проведення “Національного форуму християнської єдності”.